Nettcasino
Gratis spilleautomater
Fishin' BIGGER Pots Of Gold
Fishin' BIGGER Pots Of Gold av Gameburger Studios er en 5-hjuls, 3-raders spilleautomat med et fisketema og irsk vri. Du sikter mot å lande vinnende kombinasjoner på 10 faste gevinstlinjer i grunnspillet, som øker til 20 gevinstlinjer under gratisspinn. Spillets ess i ermet er Collect-symbolet, som er en joker og kan trekke inn Cash- og Jackpot-symboler, noe som potensielt kan gi deg en pen sum.
I gratisspinnene utvides hjulene til fem rader, og du får en akkumuleringsbane der Collect-symboler øker multiplikatoren for kontantsymboler og gir deg ekstra spinn. Fish Flurry-funksjonen kan legge til kontantsymboler når Collect-symbolet også er der, og du kan bruke Upsizer til å kjøpe ulike kontantmultiplikatorer. Hvis du føler deg utålmodig, har du alltid muligheten til å kjøpe funksjoner for øyeblikkelig tilgang til gratisspinn.
Med et vanvittig potensial og elementer som vi elsker ved spill med fisketema, vil du ha det kjempegøy mens du spiller dette spillet.
Skrevet av: Kim Birch | Anmeldelsen ble sist oppdatert: 04 februar 2026 | Faktasjekk av: Jasmin Williams
Popularitet
Friskhet
RTP %
Jackpoter
Måter å vinne på
Spenning

Kjøp bonus
Gamble

Jackpoter
Vinn jackpotter
Engasjerende bonusfunksjoner
Maks gevinst på 22,826 ganger innsatsen din
Upsizer forbedrer gratisspinn
Bonus Kjøp-funksjon
Høy volatilitet
Leverandør Gameburger Studios
Volatilitet
RTP% 96.05
Spilltype Spilleautomater
Jackpot Nei
Minsteinnsats 0.20
Maksinnsats 25.00
Hjul 5
Rader 3
Gevinstlinjer 10
Fisking Hav
Tilleggssymboler Nytt nivå Kjøpfunksjon Variabelt hjulsett Samle energi Ekstra gratisspinn Gratisspinmultiplikator RTP-intervall Multiplikator Scatter-symboler Gratisspinn Wild-symboler
Gnomer
Fishin' BIGGER Pots Of Gold Anmeldelse av BETO Slots
Fishin' BIGGER Pots Of Gold-spilleautomaten kombinerer et akvatisk eventyr med irsk sjarm, med 5 hjul, 3 rader og 10 gevinstlinjer i basisspillet. Det er mange spill med fisketema av leverandører som Pragmatic Play, men Gameburger Studios ønsket å være litt mer kreativ og kombinerte fiske og irske temaer.
Ikke bekymre deg; dette spillet er ikke en billig kopi av bonusene til andre spill, noe som er tilfelle med flere spill med fisketema. Det tilbyr deg litt av alt som jackpotter, ekspanderende hjul og gevinstlinjer, Accumulation Trail og Collect-funksjonen. Spillere som liker spill med fisketema vil føle seg hjemme og også få glede av noen nye bonuser. I denne Fishin 'BIGGER Pots of Gold-spilleautomatanmeldelsen vil jeg forklare alt du trenger å vite om dette spillet i detalj.
TILBAKE TIL INNHOLDSFORTEGNELSE
Tema og design: Irsk undervannseventyr
Etter å ha spilt dette spillet ble jeg imponert over grafikken. De 5x3-hjulene er plassert mot et livlig havbakgrunn som vrimler av fargerike fisker, sunkne skatter og lekne animasjoner. Det er som om du er på et dyphavsdykk, men i stedet for perler er du på jakt etter gullgryter ved enden av en regnbue under vann.
Symbolene er en fin blanding: Du har båter, ankere og fiskekroker i tillegg til noen fancy kortkongelige. Og la oss ikke glemme Lucky Lad Flynn, den frekke nissen som har byttet ut den grønne drakten med en våtdrakt. Det er han som håver inn pengepremiene, og han gjør det med stil.
Lydsporet er som om Dropkick Murphys bestemte seg for å lage musikk til en ceilidh under vann. Hvert spinn kommer med livlige lydeffekter som virkelig øker spenningen.
TILBAKE TIL INNHOLDSFORTEGNELSE
Er du klar til å fiske etter en irsk skatt? Her er hva du kan kaste etter:
TILBAKE TIL INNHOLDSFORTEGNELSE
Hvordan spille Gameburger Studios's Fishin' BIGGER Pots Of Gold
Slik kan du glede deg over dette spillet:
TILBAKE TIL INNHOLDSFORTEGNELSE
Bonusfunksjoner forklart i Fishin' BIGGER Pots Of Gold av Gameburger Studios
Fishin' BIGGER Pots Of Gold er fullpakket med bonusfunksjoner som lar deg fange de store gevinstene. Her er hvordan alt fungerer:
Hold utkikk etter Lucky Lad Flynn i fiskeutstyret sitt, for han er Collect-symbolet ditt. Han dukker opp på hjul 5 i hovedspillet og fungerer som en joker, men i løpet av gratisspinnene kan han dukke opp på hvilket som helst hjul. Hvis han lander ved siden av Cash- eller Jackpot-symboler, vil han trille dem inn for deg. I hovedspillet kan Cash-symbolene gi deg opptil 100 ganger innsatsen din, og i gratisspinnene kan de gi deg helt opp til 1000 ganger innsatsen din. Verdiene på Jackpot-symbolene er som følger:
Hvis du spinner og ikke vinner, men får et Collect-symbol, kan du utløse Fish Flurry-funksjonen. Det er som en ny sjanse som legger til mellom 1 og 5 Cash-symboler på hjulene.
Lander du 3, 4 eller 5 Scatter-symboler, vil du få henholdsvis 10, 15 eller 20 gratisspinn. I løpet av disse spinnene vokser hjulene fra tre til fem rader, og du får ti ekstra gevinstlinjer i tillegg. Du får også Accumulation Trail, og Collect-symbolene dukker opp oftere.
Under gratisspinnene legger hvert Collect-symbol til akkumuleringssporet ditt. Hver tredje Collect-symbol øker multiplikatoren din (opptil 10 ganger) og gir deg 5 ekstra gratisspinn. Disse multiplikatorene gjelder bare for Cash-symbolverdier du samler inn i løpet av spinnene.
Har du lyst på et forsprang i gratisspinnene? Bruk Upsizer før du utløser gratisspinn med scatter-symboler. Den lar deg kjøpe startmultiplikatorer fra 2x til 10x for en ekstra kostnad.
Orker du ikke å vente på scatter-symbolene? Bruk Feature Buy -alternativet i hovedspillet for å hoppe rett inn i gratisspinnene: -
TILBAKE TIL INNHOLDSFORTEGNELSE
Vinn 22,826 ganger innsatsen din i Fishin' BIGGER Pots Of Gold Video Slot!
Fishin' BIGGER Pots Of Gold gir deg sjansen til å vinne 22 826 ganger innsatsen din som toppremie. RTP (Return to Player for de uinnvidde) ligger på 96,05 %, noe som ikke er så verst. Det er et spill med høy volatilitet, så du må regne med noen opp- og nedturer.
TILBAKE TIL INNHOLDSFORTEGNELSE
Er Fishin' BIGGER Pots Of Gold spilleautomat verdt det?
Fishin' BIGGER Pots of Gold-spilleautomaten er en strålende kombinasjon av flere funksjoner og temaer. Du får muligheten til å samle premier og deretter øke dem med multiplikatorer som i spill med fisketema, men du får også jackpoter for å vinne de vanvittige gevinstene på et øyeblikk. Maksgevinsten på 22 826 ganger innsatsen din er høy nok til å få blodet til å pumpe hos hvem som helst. Feature Buy er også tilgjengelig for storspillere eller utålmodige spillere.
Selv små oppgraderinger, som at hjulene og gevinstlinjene utvides under gratisspinnene, kan utgjøre en stor forskjell. Upsizer-funksjonen er ganske kul, men du bør ikke bruke den hele tiden. Selv om du kanskje har sett alle disse bonusene før, er denne kombinasjonen av funksjoner unik og veldig morsom.
Jeg anbefaler absolutt å gi dette spillet et spinn fordi du vil like det.
TILBAKE TIL INNHOLDSFORTEGNELSE
Med Feature Buy-alternativet kan du kjøpe deg direkte adgang til gratisspinn. Du kan velge mellom 10, 15 eller 20 gratisspinn ved å betale henholdsvis 75x, 120x eller 150x innsatsen din. Denne funksjonen er bare tilgjengelig i grunnspillet, og lar deg slippe å vente på scatter-symboler.
Dette spillet har flere fantastiske funksjoner, inkludert Collect-funksjonen, der Collect-symboler hjelper deg med å samle Cash- og Jackpot-symboler. Fish Flurry legger til ekstra Cash-symboler etter et spinn uten gevinst med et Collect-symbol. Upsizer lar deg kjøpe startmultiplikatorer for gratisspinn, og Accumulation Trail under gratisspinn gir ekstra spinn og øker multiplikatorene.
Ja, du kan spille Fishin' BIGGER Pots of Gold demo-automaten her på BETO.com for å få en følelse av spillmekanikken og funksjonene før du satser ekte penger. Det er en flott måte å forstå hvordan bonusene fungerer og se spillets potensial.
Med Upsizer-funksjonen kan du kjøpe multiplikatorer som du kan bruke når gratisspinnene utløses. Du kan velge multiplikatorer fra 2x til 10x til varierende kostnader som vises på skjermen. Dette øker sjansene dine for å vinne større gevinster rett i starten av gratisspinnrunden.
Gameburger Studios utviklet dette spilleautomaten. Det kombinerer et akvatisk eventyrtema med irsk sjarm, med elementer som fiskesymboler, leprechauns og undervannsskatter.
En vanlig bekymring blant spillere er å forstå spill med høy volatilitet som dette. Selv om det byr på spennende funksjoner og et betydelig gevinstpotensial på opptil 22 800 ganger innsatsen din, betyr det også at de store gevinstene kan være sjeldnere , men mer givende når de inntreffer. Det er viktig å forvalte bankrollen din med omhu, med tanke på den høye volatiliteten.
BETOs nyhetsbrevBETO Slots | Tower Business Centre, 2nd floor | Swatar BKR 4013 | Malta | +356 2144 2245
Copyright 1999 - 2026. Alle rettigheter forbeholdes.